Printimisseadmed puidule

Höövelmaterjalile printimine

Kõrge eraldusvõimega printimine kiirusega kuni 300 m/min. Kõrguse reguleerimine; leevendussilinder. Masstindi süsteem madalate jooksvate kulude jaoks. HP prindipead töötavad sagedusel 10 kHz, tagades korraliku kvaliteedi isegi suurel kiirusel. Logod ja tekst on selgelt loetavad.

PAINDLIK kinnitusseade sisaldab juhtkruvi kõrguse hõlpsaks reguleerimiseks ja leevendussilinder paneb alusplaadi täpselt materjali kohal hõljuma, tagades ühtlase kõrguse ja printimiskvaliteedi. Mitme peaga valikud muudavad süsteemid sobivaks näiteks karkassi, plaatliistude või pakkimispuidu jaoks. Kujundusi saab kordustrükkida millimeetri täpsusega, näiteks trükkida pikkadele 4,8 m tükkidele kaks marki või trükkida kordustrükk ISPM15 märgist pakendamiseks mõeldud puidule.

Ökonoomilise hulgitindisüsteemiga toidetakse prindipäid ühest hulgitindiallikast, mille tulemuseks on madal prindikulu. Piesotrükipead on selle funktsiooniga standardvarustuses; termiliste tindiprinterisüsteemide puhul oleneb see rakenduse inseneritööst ja süsteemi tüübist.

höövelmaterjali printimine
höövelmaterjali printimine

Sorteerimisliini printer

Prindib tükkide kaupa, PLC muudetavate andmetega. Saame pakkuda lihtsaid loogikasüsteeme printeri juhtimiseks vastavalt operaatorite juhtkangi või surunupu sisenditele. Soojussüsteemid töötavad umbes 100 tk minutis, piesosüsteemid kuni 300 tk minutis. Leevendatud libisemine ja automaatne kõrguse reguleerimine. Ristkettide põikkarkassi pealispinna trükkimiseks on süsteem paigaldatud liikuvale risttalale, mille kõrguse reguleerimise juhtnupud on vastavalt paksusele. Leevendatud libisemine võimaldab printida paindunud või keerdunud detailidele. Töötab eraldatud tükkidel või tervel kihil. Kui tükid on eraldatud, saab kujunduse täpselt paigutada ka iga detaili otsa. Terviklike kihtide puhul saab kujundust korrata kõikidele tükkidele, käsitledes kihti ühe tükina.

TERAV PRINDIKVALITEET kõrge eraldusvõime on ideaalne kogu tüki printimisel. Teave on kenasti esitatud piiratud trükialal. Aeglasema kiiruse korral ja teatud kõrguse vahemikus võib suusk hõljuda erineva paksusega tükkide kohal ilma kõrguse reguleerimiseta.

sorteerliinil printimine
sorteerliinil printimine

Puitmaterjali otsaprinter

Otsa printimisemise omadused on väga sarnased põikisuunaliste sorteerimisrakendustega, ainult siis, kui prindipea on paigutatud nii, et printida saab otsa, mitte ülemisele või alumisele pinnale. Printimistoiming on endiselt osade kaupa ja seda saab kasutada muutuvate andmetega. Peamine väljakutse on saavutada ühtne õiglane lõpppositsioon ja see, et jagunemised oleksid järjekindlalt koos või eraldatud. Fikseeritud mittemuutuvate andmete korral saab printer käsitleda tervet kihti ühe tükina ja kujundust korrata tüki laiusega samal sammul.

TERAV PRINDIKVALITEET annab suurepärase kõrge eraldusvõimega tulemuse ja võimaldab trükkida masinloetavaid koode nagu EAN vöötkoodid, QR või andmemaatriksi vormingud.

AUTOMAATSED võimalused hõlmavad kujunduse automaatset valikut, muutuvate andmete saatmist või vöötkoodide printimist. Vöötkoodi saab igale tükile fikseerida või konstrueerida muutuvast andmeallikast (näiteks pikkuse mõõtmise süsteemist).

MITMEKÜLGNE paigaldus sobib eraldatud tükkide või terviklike kihtide jaoks. Laserandurit kasutades võib tükkide vahe olla kuni 1 mm.

INTELLIGENTSED Süsteemid on integreeritud kliendi enda liinijuhtimis- või pikkusmõõtmissüsteemidega. Masinloetavate koodide loetavuse kontrollimiseks või õige koodi printimiseks on saadaval vöötkoodi valideerimisseade. Isegi muutuva sisuga koodide puhul saab BCV-süsteem seda kohandada, kasutades oma programmeerimisel “wild card” elemente.

Võtke meiega ühendust oma projekti üksikasjadega – oleme kindlad, et saame aidata.

puitmaterjali otste printimine
puitmaterjali otste printimine

Käsiprintimisseadmed

Printige meie uue pihuprinteriga kõrge eraldusvõimega teksti, vöötkoode, logosid ja pilte kõrgusega 1”/2,54 cm. Bentsai B30 termotindiprinter (TIJ) kasutab puidule, papile ja muudele poorsetele aluspindadele printimiseks vesipõhiseid tinte. Prindipea suurus ja kasutusmugavus muudavad selle ideaalseks kaubaaluste plokkide ja kandurite märgistamiseks ISPM15 HT-templitega. B35 prindib samas suuruses, kuid võib kasutada nii lahustipõhiseid kui ka vesipõhiseid tinte, mis sobib ideaalselt mittepoorsetele materjalidele printimiseks.

Suurematel trükikujundustel on suurem mõju ja suurem nähtavus kaugemalt. Korduvtäidetavate vesipõhiste tindikassettidega B30 pakub nii ökonoomset kui ka kvaliteetset printimislahendust.

käsiprinter puidule
Käsiprinter puidule