Niisutusseadmed

Kui ümbritsev õhk on liiga kuiv, põhjustab see soovimatuid mõõtmete muutusi tooraines või valmistoodetes. Kuiv õhk põhjustab ka elektrostaatilisi laenguid, mis põhjustavad komplikatsioone tundlike toodete valmistamisel. Peale selle ei aeglusta „kehv kliima“ mitte ainult tootmist, vaid selle tulemuseks on ka rohkem materjali tarbimine, lisaks vähendab see töötajate tootlikkust ja suurendab haigestumist.

Merlini niisutussüsteemid on suunatud ja lahendavad kõik need probleemid! Kaasaegsed tehnoloogiad kogu meie tootevalikus tagavad ja garanteerivad tõhususe. Merlini hästi projekteeritud, ülemaailmselt tõestatud lahendused on nii kulutõhusad, et meie süsteemid tasuvad end tavaliselt ära esimese aasta jooksul.

Kõik Merlini niisutussüsteemid on mõeldud integreerimiseks nii olemasolevatesse kliimasüsteemidesse kui ka eraldiseisvate lahendustena.

Niisutussüsteeme pakume erinevatele tööstustele nagu puidutööstus, autotööstus, printimistööstus, taimetööstus, elekrtoonikatööstus, laod, kontorid ja toitlustus.

Merlin niisutusseade puidutööstuses
Merlin Niisutusseade puidutööstuses
niisutusseade Merlin ALPHA
Niisutusseade Merlin ALPHA